Aktualności

 

uwaga

Od maja 2000 roku do początku lutego 2014 roku funkcjonował serwis Cockatiel czyli Nimfa. Początkowo był on pod adresem papugi.emernet.pl, a potem papugi.resnet.pl. Pod oboma tymi adresami serwis nie będzie więcej dostępny.

Aktualnie tutaj znajdują się artykuły tylko o nimfach.

Strony są przenoszone sukcesywnie, tak więc na razie część linków może nie działać, nie ma też wszystkich artykułów, które były na stronach dawniej.
Może też nie pokazywać się cześć zdjęć. Bedzie to uzupełniane.

Artykuły ogólne, dotyczące wszystkich papug (ale także nimf) znajdują się w serwisie Papuzie Centrum Informacyjne.

 

 INFORMACJA

W ostatnim czasie sukcesywnie przeglądane są stare artykuły (serwis ma już prawie 20 lat, wiele rzeczy wymaga napisania na nowo, częściowo z powodu nowej wiedzy, a częściowo dlatego, że ja sama przez te 10 lat wiele się nauczyłam). Wszelkie przeglądnięte i poprawione artykuły mają albo informację, że jest to nowa wersja, albo nowy copyrigt, jeśli dokonano tylko nieznacznych poprawek..

Nowe artykuły o samych nimfach nie są juz dodawane, ponieważ temat ten został praktycznie wyczerpany w naszym serwisie. Wszystkie nowe artykuły dotyczą wszystkich papug, w tym oczywiście także nimf, dodawane są więc tylko na stronach PCI.

 

stop

ostrzeżenie

Przypominam, że wszystko co znajduje się na tych stronach jest chronione prawami autorskimi i NIE MOŻE BYĆ nigdzie publikowane bez mojej zgody (z tym, że od razu mówię, że nikomu zgodny nie udzielę). Równocześnie ostrzegam wszystkich, że jeśli gdziekolwiek, cokolwiek z tego serwisu znajdę, podejmę odpowiednie kroki, które w efekcie doprowadzą do zamknięcia bloga lub innego serwisu wykorzystującego moje materiały.

Publikowanie cudzych zdjęć i tekstów jest kradzieżą.

stop


WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI I ZADAWANIA PYTAŃ
NA
facebooku w grupie "Papugi i ich zdrowie" 

 

 

 


jeśli widzisz tą stronę bez spisu treści kliknij

© 2000-2017 Cockatiel czyli Nimfa